| 4b a întrebat:

Ai pierdut ceva in cautarea fericirii?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape toata viata.Inca nu am gasit fericirea, doar fragmente.MULT SUCCES.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da. Timpul.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, ani din viață!
Pa, pa.

| Danyel a răspuns:

Am pierdut un prieten, dar mi-am dat seama ca gresesc la timp si ne-am impacat.

| Zady a răspuns:

Nu sunt de parere ca fericirea trebuie sa o cauti,fericirea ti-o faci,important este sa accepti ceea ce esti, sa iti alegi bine prietenii, sa fi sigur pe tine si restul va veni de la sine

| Dreamer a răspuns:

Nu am pierdut nimic.
De ce?! Pentru ca nu am cautat fericirea... ea m-a gasit pe minewinking

| PetreConstanta a răspuns:

Eu nu am cautat niciodata sa fiu fericita am fost fericita cd am facut pe cei care ma inconjoara fericiti Poate aici am gresit mereu ca nu m-a interesat niciodata de mine

| Saya a răspuns:

Desigur, tot cautand am uitat sa traiesc!

| Ziiziii a răspuns:

Dacrying,dar uh?

| porto89 a răspuns:

Eu am pierdut fericirea...:-| sad

| Valentyno18 a răspuns:

Cu totii am pierdut din pacate.Nimeni sau foarte putini stiu ca fericirea este o chestie abstracta si relativa.nu e nimic concret...cel mult o stare a psihicului uman deci nu ar trebui sa pierdem nimic pentru ea.

| Biiiia a răspuns:

Da, am pierdut straight face