| Jenny23 a întrebat:

Ai prefera o iubire adevarata de o luna sau o viata de relatii pasagere?

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nimichappy mai bine raman singuralaughing

7 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

As prefera o iubire de o luna dar adevarata.Cel putin voi simti iubirea adevarata chiar si o luna.Relatiile pasagere nu te duc nicaieri dar daca iubesti o singura data cu adevarat,cat de putin,chiar si o zi, nu vei uita niciodata acel sentiment, nu vei uita niciodata persoana pe care ai iubit-o atat de mult. Dragostea e foarte frumoasa si ar trebui ca nimeni sa nu renunte la ea in favoarea banilor si a altor lucruri.

| queerkulture a răspuns:

Adică o iubire "adevărată" de o lună, după care singură tot restul vieții? Umm, nope, ar fi prea trist.
Relații pasagere.

| DعeutZa a răspuns:

Mm cam greuthinking cred ca o iubire adevarata d o lunahee hee

| pogo a răspuns:

Greu straight face

| Lavinialoveyou a răspuns:

O iubire adevarata de o luna.

| antaloct a răspuns:

O iubitre adevarta de o luna

| maria_8420 a răspuns:

O iubire adevarata de o luna