| Ziiziii a întrebat:

Ai spus vreodata cuiva ca "Te urasc!", dar totusi "Te iubesc!"? Cine nu vrea sa nu raspunda

Răspuns Câştigător
| fdff a răspuns:

Asta cu "Te urasc" i-am spus-o mamei, si "Te iubesc" tatalui.

6 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

N-am spus in fata dar totusi am vrut sa se inteleaga ca urasc acea persoana desi simt simpatie pentru el. Sau mi s-a mai intamplat sa strig in gura mare ca acel baiat e urat dar de fapt eu il placeam.

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Nu am spus.o chiar in felul acela ci am spus asa:
''Am incercat sa te urasc.dar nu pot pentru ca te iubesc''
Si cred ca este adv.atunci cand iubesti pe cineva. oricat ai incerca tot nu poti sa il urasti ura e un sentiment negativ mult prea puternic, dar totusi nu invinge iubirea, din pacate.in unele cazurismug
:*

| Ruxuletz a răspuns:

Buna. Nu, nu am zis " te urasc ", ci " mi-e scarba de tine " laughing si " te iubesc " laughing.

| Ziiziii explică:

Asa am facut si eu cu mama si tata si o mai fac...Dar dupa o sa regret,dar ce sa fac, acum nu regret, dar mai tarziu o voi face.

| CodrutM a răspuns:

Cred ca toti am facut-o la un momentdat.

| MerishorLoveGirl a răspuns:

Dap big grin
unei prietene.am vrut sa vad ce face daca ii zic...pff ce fl a reactionat O_O laughing i-am zis ca a fost o gluma...