| anonim_4396 a întrebat:

De ce băieţii îl urăsc pe Justin Bieber?(aş vrea să răspundă chiar ei ). Mulţumesc.

32 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Buna!
Baietii il urasc fiindca na, Justin Bieber, copilul asta, e prea fitos si e cam gay. Ca baiat, nu poate sa-ti placa un gay.
Oricum, eu ca fata il detest! ^^
Pa, pa!

| cristianorudi7 a răspuns:

Da trefla

| anqutsel a răspuns:

Sunt invidiosi p frumos luioh go on

| DracusorImpielitat a răspuns:

Mie sincer imi place de jb, dar nu sunt o "raie" care nu poate trai fara el si se crede iubita lui (la fanele lui ma refer, alea nebune ). normal ca mai sunt si unii pe lumea asta care cred ca el e prost pentru ca e cunoscut si iubit de fete. dar sunt si oameni carora nu le place jb pentru ca nu le place genul lui de muzica.

| kindness a răspuns:

E cam rasfatat si cam fitos. eu ca fata nu il iurasc dar nici nu sunt fana a lui.nu asc muzica lui; sincer nu-mi place =dar asta nu inseamna ca il urascwinking

| bd a răspuns:

Nu doar baietii il urasc. jb e genul de adolescent care canta muzica de duzina, care e facuta doar pentru vanzare. adica cine vrea sa auda cum geme el baby, baby rolling on the floor e patetic

| XxDyaxX a răspuns:

Sincer, nu doar baietii.laughing

| xlmpq a răspuns:

E prea fetita...

| Tasya05 a răspuns:

Poi.eu nu sunt baiat dar il ador pe Justin si pot sa iti zic dc baitii sunt invidiosii pe justin pentru ca mereu ii intreb pe baietii de la mine din cls dc il urasc.
Poi sunt vreo 4-5 baietii in clasa care spun ca il urasc pentru ca atrage prea multe fete,, misto'' dar sincer baietii de la mine din cls il adorra pe justin.laughing sunt doar vreo 3-4 care nu prea le place.

| DouaPuncteD a răspuns:

Eu il urasc pe Justin BiBeron...

Nu pot sa justific.

asa e dat de la D-zeu sa il urascrolling on the floor

:-&

| Phoenix1 a răspuns:

Fara suparare dar din punctul meu de vedere este un pitiponc fara pic de talent, si in ultima vreme il urasc ca se da la Demi Lovato(muuuuuuuuuult mai talentata decat el si muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllt mai frumoasa)Sperca ti-am raspuns la intrebare.

| 54ndy a răspuns:

Că aşa vrem noi, pentru că e fetiţă.

| Alice180297 a răspuns:

Deci eu sunt fata. dar imi dau si eu parerea. Ei il urasc [ nu numai baietii ] pentru ca poate nu este genul lor, sunt invidiosi pe faima lui [ pentru ca ei nu vor putea deveni vedeta internationala la doar 16 ani], iar mai ales baietii il urasc pentru ca fetele [ nu toate ] vorbesc numai de justin si nu se mai concentreaza asupra lor laughing. Si asa au inceput sa. l jigneasca si sa. l faca gay si mai stiu eu cum. doar pentru simplul lucru ca nu il plac laughing big grin

| DamnedShadow a răspuns:

Le e ciuda ca le fura fetele smug

| Fanky a răspuns:

Simplu! pentru ca e poponar

| mabytza a răspuns:

Eu nu sunt baiat... dar nu il plac.

Mi se pare superficial si increzut... poate gresesc insa eu nu il suport.
Fiecare om cu parerile lui big grin

| hshs a răspuns:

JB e gay si dezgustator si canta foarte prost!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu il urasc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un copil, ca baiat nu poti sa iti placa cum canta un pustan ca doar nu esti gay.
Eu ca fata nu il plac, de ce? E simplu nu e genu meu, poate sa imi explice cineva de 1000 de ori ca are talent ca eu ii explic doar o data ca nu e pe ritmu meu si plecwinking.

Cu drag, didi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il urasc pentru ca mama lui lnea ramas datoare tuturor de serile trecute si justin nu stie dar aseara am ****o pa masa si i-am facut un fratior

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I love you jb
love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer sa fu il urasc nu numai cal urasc pe justin biberon il detest pentru ca se crede cine stie ce si cand colo e un amator si un muzician de duzina unde sunt trupe ca lumea acum cum ar fi led zeppelin bon jovi metallica multe alte trupe cu muzicieni adevarati nu ca el un un dop de cur ca asate ee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fata si il urasc pentru ca e impreuna cu Selena Gomez!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un gay si jumate da-l naibii de gay pedofil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca il prin p`asta pe strada il bat pana iesee muzica din el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoarece acum cativa ani era un parlit iar acum se crede mare smecher

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna Georgiiana!

Nu sunt vreun expert pe TPU dar stiu ca nici unul dintre noi nu trebuie sa il uram pe JB! Prima data aceste disctii se discutat despre hannah apoi demi apoi selena si acum justin dar o sa vedeti ca o sa dispara si apoi o sa va dati in fite ca urati pe alta vedeta! Nu il urati cand orasti o persoana inseamna ca ti-a facut ceva rau! Haideti sa terminam despre toate discutiile astea si sa ne intoarcem la viata reala eu nu sunt nebuna dupa dar imi place si la fata si canta bine! Probabil ca baietii sunt sigura ca nu il urasc doar nu le place ca este asa de popular si vor sa fie ca el! Dar haideti sa recunoastem ficare dintre noi cred ca asculta zi de zi melodiile lui justin bieber! Au ceva cu totul special sa terminam cu fitoseniile astea si sa recunoastem ca vrem sa fim cal asta baietii cat despre fete nu va faceti grij o sa apara alt idol al lumii intregi! S

Sper ca mi-ai citit raspunsul si te-am ajutat! Funda?

| bossuu31 a răspuns:

E o fata rasfatata

| Rukia a răspuns:

Baietii il urasc pe JB deoarece atrage multe fete spre el, si ca e vedeta. Invidiosi...

| LiviuSquinky a răspuns:

Eu sunt baiat si il urasc cu zimbetul ala de fetita si vocea de fetita si e total enervant vreau sa scap de el sa nu mai auda nimeni de el