| RyGoLeTa a întrebat:

Ai trei dorinte, care ar fi acelea?

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Sa am dorinte nelimitate sa le pot folosii oricand.Si asa oricand doresc ceva se va intampla.Deah,vise day dreaming

5 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Sa ma simt mereu asa de bine ca acum, fara stres si obligatii.Sa fiu mereu asa de sanatoasa ca acum.Si trei doresc acest lucru la toata familia mea si tuturor ce isi doresc acest lucru.

| Chris a răspuns:

Sanatate (fizica si psihica), bani si siguranta.

| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

Pai...Dorintele:
1.Sa ma sarute o fata de care imi place
2.Sa fiu impreuna cu ea
3.Sa am copii cu ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa am dreptul la cate dorinte vreau

| R3V0 a răspuns:

Un duh mi-a oferit 3 dorinte la alegere.Mie nu mi-au trebuie 3 nici 2 doar 1 -sa nu ma despart niciodata de ea :X:X:X