| CocollinoXx a întrebat:

Aia care joaca imvu, am auzit ca poti face credite reale fara sa le cumperi. stiti cum :-s?

4 răspunsuri:
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Nu se poate asa ceva decat daca le cumperi bafta funda? Blondishh name for imvu:*

| ๓єlเเ a răspuns:

Aaa...eu joc de 4 sau 3 ani imvu. dar nu se poate face asa ceva. eventual daca te faci vip primesti 3000 credite dar depinde cum te faci.asa ceva nu se poatebig grin

| CocollinoXx explică:

Pai, stiu nici mie nu prea imi vine sa cred dar o prietena de-a mea zice ca o sisa de a ei ii da credite in fiecare zii 5000...

| CocollinoXx explică:

Pai daca tot zici ca te joci de 3\4 ani cumde nu stiai ca se dau 5000 cand te faci vip, nu 3000