| Bez3a a întrebat:

Ajutati-ma ce fac daca am bagat o alta cartela in telefonul meu ca pe a mea am pierduto si cartela asta care am bagat-o in telefon imi trebuie codul pin care l-am bagat si apoi imi cere o parola si imi zice blocare sim ce fac?

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Poi codul pin cred ca e 1234... dar sa NU dai blocare sim c-ati blocheaza cartela!
Succes!

| LykonHeart a răspuns:

Nu da BLOCARE SIM! Asta este ideea, de unde ai luat cartela, daca de la un cunoscut intreaba-l datele
Succes!