| provika4ka a întrebat:

Ajutati-ma imi trebuie niste porunci haioase pentru familie in seara de Anul Nou

1 răspuns:
| ViPerXDs a răspuns:

1.farsa cu pizza
2.sa manance ce-l mai vechi lucru din casa, frigider..etc
3.sa posteze ceva jenant pe o pagina de socializare
4.sa sarute persoana din stanga/dreapta lui (nu mere bine in familie asta) rolling on the floor
5.sa iasa afara in chiloti si sa mearga pe strada
6.sa isi sune bunica si sa-i spuna ca s-o intamplat un accident (nu recomand rolling on the floor )
7.sa cante o melodie aleasa de tine cu voce tare
8.sa incerce sa danseze un alt stil de dans in afara de cele cunoscute
9.sa isi puna gem/unt de arahide sau ce ai tu pe acolo pe cot, si sa-l pui sa linga cotul laughing)
10.sa invete o propozitie in alta limba, pe moment laughing