| angelo4iq a întrebat:

Ajutati-ma imi trebuie niste porunci haioase pentru prieteni!

4 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

1.Să prindă cartea aruncată de pe un perete cu capul.
2.Să facă 8-uri cu fundul laughing.
3.Să danseze pe stradă.
4.Să strige ceva în gura mare.
5.Să îi lipeşti o hârtie pe care scrie "loveşte-mă" pe spate şi sa îl pui să meargă cu ea pe stradă.
6.Să facă o farsă la telefon.
Sper că te-am ajutat. Succes!

| NotoriousG a răspuns:

1 Sa tipe pe strada "SUNT GAY"laughing
2 Sa se duca la o fata necunoscuta si sa-i dea o palma peste fund
3 Sa fie scuipat de un prieten de-al taulaughing
4 Sa urle "AJUTOOORRRR" pana vine cineva la el ( daca sunteti pe strada)
5 Il/o puneti sa o sune pe maicasa si sa-i spuna ca e rapitlaughing
6 Il pui sa prinda cartea cu capul (pui o carte de joc pe perete si tu il pui sa prinda cu capul. si cand da cu capul tu iei repede cartea)laughing

| Ciocolataa20 a răspuns:

1.Sa intrebe un om daca este urat.(daca sunteti pe strada)
2. Sa pupe peretele.
3.Sa strige in gura mare:Ma urasc!
4. Sa inceapa sa planga ca s-a pierdut.
5. Sa sune la un numar si sa spuna: Sunt un prietenul copilului dumneavoastra.
laughing

| Dumitru_Liliana_1986 a răspuns:

-sa-si scrie numele pe o hartie cu piciorul
-sa isi atinga cotul cu limba