| Someoneeene a întrebat:

Vreau cele mai haioase porunci pentru un jocwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Sa prinda o carte de joc cu capul pe perete;
- Sa scoata capul pe geam si sa strige cat il tin plamanii :"Adio Libertate" (in cazul viitorului mire);
- Sa bea cateva inghitituri de Ketchup picant;
- Sa se duca la prima fata intalnita pe strada sa o sarute pe gura sau pe obraz;
- Sa iasa in lenjerie in fata blocului si sa pozeze ca si cum un super fotograf ar fi cu blitzurile pe el;
- Sa intre intr-o librarie si sa intrebe daca au smantana;
- Sa se dea in zona axiala cu mujdei;
- Sa se imbrace in halatul de baie, sa ia o lingura de lemn si o tigaie si sa mearga pe strada strigand : vindem seminte,
- Sa sparga un ou cu fundul;
- Sa se descalte de un adidas si sa-l impinga 10 metri cu nasul.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat