| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a întrebat:

Ajutati-ma please! Am vrut ca sa imi intru pe adresa de messenger si a mers. dar dupa aproximatin 1minut mi-a iesit messengerul

am mai incercat sa mai intru dar tot nu mergea. dupa nu mai mult de 2 zile am vrut sa imi schimb parola dar nu a functionat.

mi-a mai venit prin cap sa imi instalez din nou messengerul dar nu am facut-o nu stiu de ce. mi-a fost frica ca daca o sa il sterg pe ala vechi si instalez altul nu o sa mearga nici asa si n-o sa mai pot intra pe mess

chiar azi am vb la tellefon cu prietena mea cea mai buna care imi stie parola si mi-a spus ca ea a intrat pe id-ul meu de messenger si ei nu ii iese

de la calculatorul meu cred ca nu are ce sa fie.,. va rog ajutati-ma!

poate dau fundita

...crying

Răspuns Câştigător
| FunnyCreations a răspuns:

Sterge mesengerul linistita, ca nu se intampla nimica cu ID ul tau, si reinstaleazal, ca poate este de la NET FRAME WORK mai cade linia de mssenger
sau poate a facut program happy app da-mi id ul tauhee hee

1 răspuns: