| Skylerx a întrebat:

Am intrat astăzi pe messenger și am vrut să îmi schimb poza de la avatar. Dar oricât aș insista, nu se schimbă. Am încercat să șterg poza anterioară și să o pun pe cea nouă. Din păcate, nu mergea nici asta. Mă puteți ajuta ca să îmi meargă avatarul de la messenger? App: dacă vreau să nu-mi pun nici o poză la avatar (ceea ce am facut din prima după ce am constatat că nu mai merge) nu a mers nici asta, deci messenger-ul meu e cam pe duse. Nu îmi permit să îl dezinstalez și să îl instalez din nou. Vreau idei urgente. Dau fundă + vot. Mulțumesc anticipat la toți care îmi vor da răspuns.

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Interesant ce zici tu. Uite in ultimele zile ma confrunt cu aceeasi problema. Inchid messul si-l deschid, schimb poza de fiecare data, dar ramane aceeasi. Faza tare e ca prietenii vad poza deja schimbata la avatar, numai eu o vad pe cea anterioara. Nu inteleg nici eu de ce. O fi Yahoo cam incarcat, nu stiu. Poate ne lamureste careva.