| sorin19971997 a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu un fundal super pentru desktop. funda

7 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Iti recomand sa iti pui poze mai relaxante, ca cele preinstalate, nu cu 15 mii de culori sau cu o rezolutie proasta!
Apropo, vezi care este rezolutie PCului tau si vezi ca fundalurile sa fie cel putin cu rezolutia ecranului tau, pentru a se vedea foarte bine!
Sper ca te-am putut ajuta!

| carhartt a răspuns:

Http://www.hdwallpapers.in/3d__abstract-desktop-wallpapers.html
Ce spui de acestea, sunt foarte multe şi sunt foarte frumoase, toate sunt de la categoria " 3D-Abstract ". Însă de acolo din dreapta îţi poti alege tu o altă categorie. Mie astea de la 3D-Abstract mi se par cele mai frumoase, in special asta.
http://www.hdwallpapers.in/walls/cs4_curves-wide.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| meseriasul88 a răspuns:

Incearca aia cu lalele in zapada e frumoasa imaginea

| cipri1999 a răspuns:

Cu un Gallardo pe verde, rosu sau galben sau orice vrei tu laughing