| auroraa a întrebat:

Am o porblema poate stupid dar va rog sa ma ajutati...la windows 7 am nevoie sa schimb imaginea de pe desktop )) am o imagine cum sa o pun ca imagine de fundal? big grin funda

5 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna aurora poti da dubluclik pe imaginea care vr sa o pui si scrie acolo set as desktop background, sper ca te-am ajutatwinking

| Broadband a răspuns:

Asa sa faci laughing

| star4all a răspuns:

Pai deschizi imaginea si dai click dreapta apoi este acolo : Set as desktop background/ sau daca e in romana : Seteaza ca spatiu fundal, parca.

Si gata!

| uNNe a răspuns:

laughing deci dai dubluclick pe imagine si DAi click pe Set a Desktop BackRound! funda?big grin

| SummerR a răspuns:

Dai click stanga pe imagine -> set as desktop background