| MiStErIoSuL a întrebat:

as dori sa ma ajutati si pe mine cu o problema legata de calculator :
De ce cand dau click dreapta pe desktop nu-mi apare personalizare? Si cand dau click dreapta pe o poza nu-mi apare stabilire ca imagine de fundal, de ce?

Răspuns Câştigător
| DjYeti a răspuns:

Folosesti cumva Windows 7 Starter sau Home Basic? Start-Click dreapta pe Computer si Properties. Sus iti zice versiunea de Windows. Daca scrie acolo Starter sau Home Basic atunci asta e raspunsul: nu are Windows Aero sistemul tau de operare.

| MiStErIoSuL explică (pentru DjYeti):

Am Windows 7 Starter

| MiStErIoSuL explică (pentru MiStErIoSuL):

Si nu pot face antr-un fel sa-mi mearga? sa-mi schimb imaginea de fundal de pe desktop?

| DjYeti a răspuns (pentru MiStErIoSuL):

Ba da. te duci la Computer, selectezi imaginea care o vrei ca si fundal, dai click dreapta si Set as Background. apoi ai o noua imagine de fundal. Eu tocmai mi-am pus Win7 ULtimate ca ma enerva Starterlaughing