| ramada a întrebat:

Ajutoooorrr. Am o obsesie. Cine a fost vara aceasta la Albena sa-mi spuna si mie cum se numeste melodia aia ca un dans tribal care se auzea pe la toate piscinele de hotel. (apropos, eu am stat la Laguna Beach, daca ajuta la ceva)

5 răspunsuri:
| bubiko_8310 a răspuns:

Da? Eu am stat La Laguna Garden happy imi place mancarea. Dar nu stiu ce melodie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stie nimeni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu a cumparat nimeni acel CD de la piscina?

| alepsik a răspuns:

Nu stiu daca este ceea ce cauti, dar incearca: http://www.youtube.com/watch?v=-bAN7Ts0xBo&feature=related
Si eu am stat la acelasi hotel :D