| eubahhh a întrebat:

Ajutor! am o problema cu compul meu acer 7720G, acum 2 ore mi-am instalat un update, apoi mi-a restartat compul si cand s-a aprins mi-a aparut :! 0x01a001d! 9814/103471 (Registry/Machine/COMPONENTS/deriveddata.)

. si s-a blocat asa la 9814 de 2 ore e blocat, l-am stins si l-am aprins dar tot ramane blocat prima data s-a blocat la 25600 cred, acum la 9814!

ce are? ma poate ajuta cineva? ce trebuie sa fac? dau fundita va rogg e urgent crying

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Nu prea ai ce sa-i faci, depinde ce fel de eroare e asta. Eu zic sa reinstalezi sistemul de operare happy