| BlueByMe a întrebat:

Ajutor!
in timp ce eram pe google chrome mi-a aparut o fereastra in care zicea ceva de virusi, am dat,, ok si mia aratat my computer si il scana de virusi (nu puteam sa fac nimic pana nu se incarca bara) si la sfarsit mi-a zis ca am 312 trojans:o si zicea inca ceva de,, ok " si,, cancel" si am dat cancel
dar dupa scurt timp mi-a aparut din nou!
ce sa fac? pls helpsad

1 răspuns:
| iulianr a răspuns:

Am patit-o si eu.Atunci mi-a bagat cam 300 de virusi si dupa aia nu mi-a mai mers netu', a inceput sa-mi scada meoria in C.Singura solutie este sa reinstalezi windows-ul.