| Strongman a întrebat:

Ajutor! Prin programul teamviewer pot sa intu in pc la cineva si sa-i instalez un windows? DAU FUNDA! MULTUMESC

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Poți instala doar pe virtual box
pe curat nu merge

| crmr a răspuns:

Nu cred pentru ca, cand reinstalezi un windows se dezinstaleaza toate programele inclusiv teamviewer Funda?

| Breake a răspuns:

Nu poti sa-i instalezi windosul

| Archdaemon a răspuns:

Nu se poate

| Iulian03 a răspuns:

Nu poti, doar daca e in VirtualBox asa nu, pentru ca atunci cand instalezi Windowsu se da niste restarturi si pierzi legatura.

| Oran2000 a răspuns:

Poti sa intri in pc-ul lui doar daca are windows-ul instalat, ca sa intrii in pc-ul lui trebuie sa aiba si teamviewer-ul instalat, si cum sa instalezi teamviewer-ul daca nu ai windows? Deci nu poti.

| Mihai_Eduard_1997 a răspuns:

Nu,nu poti pentru ca trebuie sa mai dea si restart la PC...cred.