| ZuZuDeedy a întrebat:

Am nevoie de ajutor.
Atunci cand imi deschis laptop-ul imi apare ca Windows-ul nu este original ci ca e doar o copie.Am apasat "Obtineti acum originalul" si imi cere sa instalez ceva.
Ce parere aveti? Duc laptop-ul la cineva experimentat sa reinstaleze windows-ul, sau descarc eu programul cerut?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Du laptop-ul la cineva sa-ti faca win! tu ai windows pirratat si ai instalat un update fara sa-ti dai seama.ei iti cer sa cumperi cd original.ai win 7? un original costa in jur de 5 miloane lei vechi.de aceea cd-urile se pirateaza.doar ca tu te-ai dat de golwinking prin instalarea updaturilor(se instaleaza fara sa-ti dai seama)dul al cineva

1 răspuns:
| IndiferentXD a răspuns:

Aca ne spuneai si ce iti cere era mai bine!
dar parerea mea este sa obtii un windows original, deci daca ai pe cineva care te poate ajuta, du-te sa ti l instaleze!
Poti instala ce iti cere, dar recomandat este sa ai un original!