| anonim_4396 a întrebat:

Algele au luat cu asalt statiunea Mamaia.Credeti ca pana sambata vor mai fi? Nu vreau sa stau in jegul din mamaia si cred ca daca nu se curata alegele alea, ma duc la Costinesti... Ce credeti?

13 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca e furtuna in larg e posibil sa ajunga si in Costinesti

| Silvia a răspuns:

Eu am fost ieri la plaja[in mamaia] si apa era limpede.Azi nu am fost, insa ieri era super.

| Silvia a răspuns:

Eu am fost ieri la plaja[in mamaia] si apa era limpede.Azi nu am fost,insa ieri era super.

mlm
| mlm a răspuns:

Din cate se vede se lucreaza la capitolul alge, se lucreaza noaptea, ziua nu se poate din cauza turistilor, sa speram ca va fi totul ok.

| Moneyandfame a răspuns:

Vor disparea pana sambata cand ajungi tu.Am pus eu o vorba buna la un duh care indeplineste astfel de dorinte. I-am zis ca vrei neaparat sa dispara toate algele si mi-a zis ca e ca si facut.Sa ne spui cum a fost.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mai bine te duci direct la Costienști.
La ce să mai treci prin Mamaia, să-ți faci un car de nervi?
Drum bun.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Ca sa fiu sincera... mai bine mergi la Costinesti. Nu cred ca vor disparea asa de repede. Dar in fine. tu stii ce faci. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Algele, meduze si alte chestii negative poti sa le atasezi linga toate chestiile pozitive incepind de la bronz, distractie, inot, apa sarata si poti spune ca asta e marea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am fost la Costinesi si a fost super abia daca am vazut alge in apa, chiar nu stiam cum arata pentru ca eu am fost saptamana trecuta pentru prima data la marea neagra.

| mariamaya08 a răspuns:

Ai putea sa te duci prima oara in Mamaia sa vezi daca iti place si dupa aceea te hotarasti. Eu cred ca o sa fie mai curat pana sambata, mai ales ca am vazut astazi la stiri un reportaj de acolo si incepusera curatenia. Distractie placuta!

| florin6 a răspuns:

Te sfatuiesc sa alegi grecia.

| florin6 a răspuns:

Te sfatuiesc sa alegi grecia.