| AlexutuDeiu a întrebat:

Am 1 webcam : (microsoft) Lifecam Vx 700
Cum l-as putea instala?

6 răspunsuri:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Daca ai un CD de instalare il instalezi in PC si dupa bag mufa de la camera web si gata.

| GEORGE a răspuns:

Dar nu ai cd cu driverele?

| GEORGE a răspuns:

Daca nu scrii pe net exact numele camerei si modelul si scrii drivere si gasesti. le descarci si le instaleziwinking

| gabytz18 a răspuns:

Mi-am epuizat toate ideiile frate laughing)

| DincaEmi a răspuns:

Click dreapta pe My computer > Properties > Device manager > Click dreapta pe webcam > Properties > Details > Hardware Ids Copiezi ce e acolo pe google + driver free download. BAFTA! Daca nu te descurci pune aici ce scrie acolo la Hardware Ids si iti dau eu driverulwinking

| anonim_7388 a răspuns:

Pay, caut-o p net, scrie numele, si dupa ce ai gasit, este un site ceva gen "instaleaza rapid si practic..."si apoidai clik...siil instalezi