| didee a întrebat:

Am 13 ani jumate. Sunt din iasi si as vrea in timpul liber sa impart fluturasi/pliante in zona pacurari. Va rog mult ma puteti ajuta? cine are vreo idee sau chiar cine are nevoie de ajutorul meu?

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

Cred ca cel mai indicat este ca la cei 13 ani si jumatate sa stai cuminte acasa sa ceri bani de inghetata de la mama si tata, decat sa ajungem sa te vedem pe la stirile de la ora 5. La cat cretini exista in tara asta, este mai bine sa stai cuminte, o sa ai timp sa imparti fluturasi in facultate, si sa muncesti o viata pana o sa te saturiwinking

2 răspunsuri:
| malaua a răspuns:

Apai dai fundita omului daca a dat raspuns dragut! ce mai astepti?happy

| didee explică:

Ce dragut este raspunsul tau... happy