| Saya a întrebat:

As vrea sa impart pliante/ fluturasi, cataloage in Galati. Am 16 ani si dispun de timpul liber necesar. Dar nu am gasit nicaieri nimic.
Am gasit pe net asta: http://www.post-master.ro/recrutate_colaboratori.php
Voi ce parere aveti? oare ma primesc daca le depun ceva?:-?

Răspuns Câştigător
| MirelaC a răspuns:

Hello
nu vreau sa mai aud de pliante, fluturasi si reclamehypnotized
am acceptat sa-i tin locul unei colege si m-am dus impreuna cu alta colega la impartit de pliante. vreau sa iti spun ca a fost super obositorstraight face...maica-mea si bunica-mea mi-au zis sa nu merg pentru ca o sa fie greu... dar daca au vazut ca vreau, m-au lasatlaughing
tipul care se ocupa de distribuirea pliantelor "angajatilor" ne-a dat vreo 5-6 strazi pe care sa le facemstraight face
trebuia sa mergem in fiecare scara, sa sunam la interfon si apoi sa bagam in poste nenorocitele de pliante. dupa prima scara urma a doua, a treia si a n-astraight face.
eu una ma plictisisem si nu mai aveam rabdare... mi se parea aiurea sa mai sun la interfon si sa le zic sa imi dea drumulrolling eyes
in ziua aia am bagat in poste cam 3000 de pliantehypnotized... dar nici nu imi dau seama cum am reusitlaughing
ma dureau picioarele intr-un hal fara de hal:o si nici jos nu mai puteam sta pentru ca ma dureau si mai rau.
ne dadeau 15 lei pe 1000 de cacaturi d-alea impartite.
in ziua aia am avut noroc ca a trebuit sa le bagam in poste, dar inainte sa merg eu, trebuiau sa le puna pe clantele usilor...si daca mai nimereai un bloc de 10 etaje al carui lift sa nu functioneze, dupa 3 blocuri crapaistraight face
nu vreau sa te sperii, dar mie mi s-a parut greustraight face. parerea mea e ca am timp o viata sa muncesc si o sa ma satur.
daca nu trebuie sa umbli de la scara la scara, ci doar sa le dai oamenilor in mana fluturasi, atunci e ok... dar cu strazile nu te incumetastraight face
iti poti gasi si altceva de facut, in afara de pliante, daca chiar vrei sa muncesti.
pa pa!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Saya. eu zic sa incerci. dar pentru o adolescenta ca tine va fi putin greu. dar nu vreau sa te descurajez doar incearca. au sediu si un galati ce de la post-master

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Che kestie si eu vreau aceeasi la fel. Daca vrei sa mai vorbim ia id'u yubbitzica_number1_yo_sexx poate ne mai ajutam:*

| deeaubyta a răspuns:

Si unde gasesc firma asta post master ca am sunat si mi s-a spus ca nu-i nci o firma post master va rog daca stiti spuneti-mi si mie plzzzzzzzz

| mariojob1972 a răspuns:

Orice munca este grea daca doresti bani in ziua de azi trebuie facut orice iar daca si iti place este ok

| Andrei_Erofei_1988 a răspuns:

Nu iti recomand sa mai mergi la firma asta, eu am lucrat 4 luni la ei pe 3 luni am luat banii corect a 4 luna mi-a dat teapa cu 300 de lei e corect? ai dau dreptate lui mirelac trebuie sa tragii ca robu sa iei ceva banii, vii cu picioarele varza acasa.eu bagam cam 4000-5000 de pliante pe zi si incepusem sa fac deja si bataturi la degete.de primit te primesc sigur ca au nev de oameni. apropo eu am fost in constanta ca colaborator si aicea au plecat aproape totii oamenii.bafta oricum.