| RoxanneAndrew a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa ma angajez part-time, sugestii? Orice in afara de promoter ca nu imi place sa caut alta promotie in fiecare saptamana. As vrea link de la oferte.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ospatar/barista sunt joburi foarte bune ca pe langa salariu mai ai si bacsis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, nici nu ai zis de unde esti.
In al doilea rand, exista grupuri de Facebook,, Locuri de munca + orasul din care esti". Cauta.
In al treilea rand, bafta, ca nu prea ai sanse sa gasesti altceva in afara de promoter sau ospatar la varsta ta.