| RazZor_9900 a întrebat:

Am 2 intrebari referitoare la pariuri:
1.La pariuri este o oferta.In ce consta acea oferta? Cum se procedeaza
2.La Forumula 1 am fazut ca sunt cote foarte mare.De exemplu daca pun cu 5 lei 2 meciuri fiecare are cota 50.000 si castig 11, 900.00 este adevarat sau nu e asa simplu? Adica daca ies meciurile alea imi da atat? Si la Fornula 1 de ex pe 1-1 e cota 100.0 si la 1-3 e cota 50.0 ce inseamna? Astept un raspuns cat mai repede mai ales la a 2. a intrebare va rog. Dau funda celui mai rapid raspuns si corect.

1 răspuns:
| devilmilan a răspuns:

1. la pariuri sa zicem la fotbal se ia dupa cum joaca echipa in ultimele meciuri...care sunt disponibili si unde se joaca meciul...2.acolo nu e asa simplu ca acea cota de 100 e poate la cel mai slab din f1 si atunci doar nu te astepti ca unu care termina numai pe 16-20 mereu sa castige grand priul