| Mihai18G a întrebat:

Vreau si eu parerea unor persoane care joaca la pariuri sportive sau care urmaresc fotbalul englez.
Am bagat la pariuri un bilet cu 20 meciuri (din erapa de ieri din Anglia prima liga si a doua. ca se marcheaza mai mult de 1 gol (2, 3, 4...10)
Din 20 meciuri am prins 16, 4 fiind amanate... S-a stabilit cand se rejoaca? Ca daca nu se rejoaca in 72 ore castig, daca se rejoaca trebuie sa astept rezultatele.
Nu este o suma mare, sub 150 ron (si daca imi pun cote de 1 la meciurile amanate o sa mai scada) dar este castigul meu si de asta ma intereseaza.
Am postat si in alta categorie si nu am primit raspuns...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu se vor juca în următoarele 72 de ore.
Felicitări! Ai câştigat!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OLBGromania a răspuns:

Meciurile de liga nu prea se rejoaca in 72 ore, doar cele din Champions League, Europa League sau calificari la Euro/World Cup se rejoaca ziua urmatoare, de obicei.

| Mihai18G explică:

Pai asta e problema, ca nu gasesc cand se rejoaca... oricum 99% nu o sa se rejoace in 72 de ore ca maine englezii iar au etapa
Daca se rejoaca in 72 ore trebuie sa astept sa vad rezultatele
Daca nu se rejoaca in 72 ore castig fara sa mai astept nimic
Eu joc la mai multe laughing pe unde apuc: casa pariurilor, mozzart, bet cafe arena, public, gs bet, stanley, pariloto...