| whiskerss3 a întrebat:

Am aflat de o carte, se numeste 'Haunted', este scrisa de Kelley Armstrong, si eu am gasit-o numai pe un site in engleza si nu stiu care este titlul ei din romana..Am incercat deja s-o caut ca 'Bantuita' dar nu e asa. Poate sa-mi spuna cineva care este titlul din romana, va rog?

Răspuns Câştigător
| xGloryaax a răspuns:

Pai...chiar nu stiu care e numele in romana dar poti face un ucru pentru a o cumpara sau a o imprumuta de la biblioteca.Te duci acolo dai bunaziua(ca asa e frumos) le explici ce carte vrei (exact cum ai explicat aici) si le rogi frumos sa te ajute sa o gasesti.happy Eu asa fac...si mereu ma ajuta sa iau carte care o doresc. Sper ca te-am ajutat.:*:X Bafta!

4 răspunsuri:
| Rebbbeca a răspuns:

Nu o poti citi in romana, nu exista varianta.

| whiskerss3 explică (pentru Rebbbeca):

Sigur nu exista? Atunci poti sa-mi recomanzi un site ca s-o citesc in engleza?

| CarolineForbes a răspuns:

Pai Haunted ar fi Bantuit, speriat, infricosat, ingrozit, nu stiu sper sa te ajute...

| whiskerss3 explică (pentru CarolineForbes):

Am incercat deja asa..am incercat sa caut si in dictionar alte sensuri pentru haunted, dar n-am gasit nimic fata de ce am incercat deja.crying