| abracadabra_1502 a întrebat:

Am auzit ca daca cineva care doarme aude sunetul apei care curge, acel cineva... face pe el laughing E adevarat? laughingstraight face

4 răspunsuri:
| flavyusR a răspuns:

Da este adevarat, dar apa trebuie sa fie calda si trebuie sa bagi mana persoanei respective in apa si dupa aceea trebuie sa tornii apa dintr-un pahar in altul si dupa aceea sa spui "fa' pi*u ca trece trenu' de cateva ori si apoi acea persona face pe ea.Da si tu o funda.

| ElenaErika a răspuns:

Da. Intr'o seara o prietena a dormit la mine si ea a adormit inaintea mea. Am luat un pahar cu apa rece rece si i-am bagat mana in el
dupa care turnam apa dintr'un pahar in altul de sus[se scurgea asa frumos]laughing si ziceam "fa' pi*u ca trece trenu'laughing si am zis asa de cetva ori si a facut pe ealaughing

| andrey843 a răspuns:

laughing haioasa intrebare dar si eu sunt curios care e raspunsul

| Archy37 a răspuns:

Da e adevarat, dar partial, pentru ca depinde de cat de tare de caracter e persoana careia i se aplica acest "experiment"

Întrebări recente