| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca telefoanele nokia nu au camera buna?thinking sau ca nu se aude bine?

fara mistouri...big grin
P. S. asa am auzit

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nope.Nu e adevărat.Eu am Nokia 7210 supernova şi face bine pozele şî se aude foarte clar şî chiar mai tare decât am nevoie.Succese

| sonya a răspuns:

Hmm. Acum depinde. eu numai Nokia am avut...aaa nu si un sonny ericsson. Da intr-adevar camera era mai buna la Sony insa sunt si Nokia care au camera si fac poze super. Despre sunet la fel. depinde de noroc. ele au sunet bun insa e posibil sa fii ghinionist si sa iei un tel cu un difuzor nu prea bun. Te poti duce sa il schimbi cu garantie. eu una nu as opta pentru alt telefon. doar Nokia. nu Samsung LG sau alte prostii. Nici macar la degetul mic nu se ridica si nici nu se compara. E vb de calitate si durata de viata a unui tel. Am Nokia 3310 si functioneaza. Long life.

| YepIsSuspended a răspuns:

Nu,nu este adevarat.
Am 3 telefoane ''Nokia'' de 1, 2 si 3 ani si la toate merge foarte bine camera.

| Mirruna a răspuns:

Eu stiam ca Nokia sunt printre cele mai bune telefoane

Răspuns utilizator avertizat
| qasdfghjklp a răspuns:

Multumesc foatre mult pentru raspunsuri :*

| kill4FuN a răspuns:

NU NEAPARAT!

eu am Nokia si face poze foarte bine! cine ti-a zis te-a mintit putin!

| Duhul a răspuns:

Parerea mea e ca sunt cele mai bune telefoane.se aud bine si au camera buna. vorbesc in cunostinta de cauza