| PlayFreestyleFun a întrebat:

Am auzit ca unele modele LG g2 au niste probleme cu sunetul cand vorbesti la el, celalat nu te aude. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| BogdanSVPetc a răspuns:

Nu,nu e adevarat, daca ai auzit asta, ai auzit de la un forum sau ceva de genu, scris de un ghinionis.Ca toate telefoanele inteligente si acesta este unul destul de bun si, mai ales daca este nou atunci este absolut in regula. Sper ca te-am ajutat, fundita?

1 răspuns:
| xXGaByxD a răspuns:

Nu e adevarat detin acest telefon de o jumatate de an si nu am avut absolut nici o problema merge perfect recomand