| zxzx a întrebat:

Am auzit ca unor elevi li s-a dat un card cu care au reduceri 75% la muzee, spectacole sau filme (prin septembrie a aparut legea asta, iar acum a fost pusa in aplicare...era si intrare gratuita la meciuri si a iesit un scandal).
Intebarea e daca pot folosi acest card la cinemaurile din mal (cinema city de exemplu)? astea sunt private si presupun ca nu se aplica reducerea asta.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti citi aici despre acest card si reduceri: http://www.isic-romania.ro/. Numai bine!