| Consumptive a întrebat:

Am auzit de IMVU hack pentru a face bani in imvu.Problema este ca nu merge descarcat. Aveti si voi site-uri de unde il pot lua?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai suport Second Life big grin Din cauza asta m-am bagat pe imvu.

16 răspunsuri:
| RainDrop a răspuns:

Ce va tot place la imvu, daca vreti jocuri gen social life, luati second life, oricum toate astia sunt porcarii.

| Ioanna2012 a răspuns:

Nu stiam ca sunt si persoane pe TPU care se joaca imvu...batting eyelashes nu prea imi dau seama despre ce vorbesti in intrebare insa fa cu invitati este cel mai usor big grin

| NebunaTha a răspuns:

Si eu joc imvu.Prietena lu sis a mea din imvu a furat un cont pentru ea si e si vipbig grin Am rugat`o pe sis a mea, sa vorbeasca cu prietena ei sa fure un cont la amandoua:X Acum nstiuthinking Dar...Iti urez mult succes in continuare.big grin

| dcdavids a răspuns:

Am eu doua programe da-mi add dc.maniac0_0 si ti-le trimit

| dcdavids a răspuns:

Nu merge programul!

| dcdavids a răspuns:

Nu este bun programul

| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Sunt multe site-uri... dar unele au virusi iar unele trebuie sa platesti... am incercat si eu si n-am reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai lasa prostiile eu sunt baiat si joc imvu e smecher si amuzant am un hack... dar inca nu stiu cum merge e cheat engine 5. 5

| alkexaalexandragirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Ista nu ii hack de credits!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheat engine... e simplu de folosit dar... daca folosesti speed hack prea mare laughing da eroare laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stergel ca si eu l-am descarcat si mi la umplut de virusiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu stiu si eu incerc da nu iese! cum se face cu invitatii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu ieste adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cheat engime da nu stiu cum il folosesc!( am versiunea 5. 6) totusi, este un link care e folositor cred ( download hack ): http://topfreelink.com/EmulyChevez51461/Download
da chestia e ca trebuie sa completezi un offer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce îti trebuie hack? joacă cinstitwinking hack-urile nu sunt bune. te banează una-două. Eu am păţit asta.Am fost banată pe viaţă. Şi pe metin şi pe imvu si pe fantage si pe perfect world.Deci.

Întrebări recente