| DeliaSteffy a întrebat:

BUNA` cum fac bani pe imvu? daca aveti hack dati-mi linkul de unde la`ti luat happy

3 răspunsuri:
| kidsXXL a răspuns:

In primul rand joaca-te cu catelul.Iti da intre 10-18 credite o data la 2 ore. Poti intra pe pagina lor de facebook, care o gasesti la "Earn credits". Nu incerca sa dai bani adevarati pentru credite. E o mare paguba. Oricum eu m-am lasat de IMVU. Tias recomanda si tie. Funda?

| DeliaSteffy explică (pentru kidsXXL):

Pai am facut toate metodele, dar o mai am pe aia cu refer a friend si nu stiu cum sa fac

| kidsXXL a răspuns (pentru DeliaSteffy):

Aaaaa pai continua cu catelul. o sa iti iasa ceva bani. dar eu nu prea stiu alte metode. te poti lasa de jocul asta ca doar viata reala e mai buna.