| Necunoscuta_6183 a întrebat:

Cine are descarcat imvu hack?
Poate si mie sa-mi bage nitje bani cu el?
Dau funda
Idul meu de imvu este andrascumpik1 iar parola vo zic pe privat daca aveti nevoie

4 răspunsuri:
| PastilutzaColorata a răspuns:

Daca vrei da-mi contul tau pe privat si te pot face vip pentu un an si daca mai vrei te fac si iti pot face peste 500000 de credite depinde cum iese...

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Nu stiu sigur daca exista hack pentru IMVU thinking

| NorDeSange a răspuns:

Exista hakeri-adica persoane care fura conturi.straight face

| NorDeSange a răspuns:

Deci.mai bine nu va luati dup persoane care vor sa va faca credit.se mai intampla sa ii fure conturi.nu exista hack dar exista hackeri(persoane care spart conturi)