| ŞoSeŢeL a întrebat:

Am auzit de la o colega, ca Niall Horan de la One Direction nu a fost pe placul lor la inceput. Ca nu il suportau si statea mereu singur. E adevarat? Si de ce? P.S. Imi place Niall si mi se pare un lucru ciudat ce am auzitsad

Răspuns Câştigător
| Child a răspuns:

E cea mai mare prostie pe care am auzit-o! Nu e deloc adevarat si sunt fana!

8 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Nu este adevarat. Doar pentru ca Harry se intelege cel mai bine cu Louis si Zayn cu Liam nu inseamna ca`l iubesc mai putin pe Naill. Toti sunt ca niste frati.

| daηă a răspuns:

Nu e adevarat.

| LeMousiqe a răspuns:

E adevarat foarte adevarat

| Elisa_7337 a răspuns:

Ceilalti din trupa il suportau, nu aveau nimic cu el, dar sunt multi "fani" ( asa se cred ei) One Direction care spun ca Niall nu are ce cauta in trupa. Sunt fana foarte mare si stiu sigur ca tot ce ti-am spus este adevarat

| AndreeaAndre1D a răspuns:

Heii..pai uite eu sunt un mare fan de al lor, stiu cum statea treaba..adevarul e ca fani nu-l placeau pe Niall, cei din trupa l-au ajutat mereu sa treaca peste momentele mai grele mai ales Zayn. sper ca te-am ajutat Funda?

| Directioner69 a răspuns:

Nu te ingrijora.
Nu a fost, nu este si nici nu va fi adevaratwinking

| Andra12nov a răspuns:

Nu cred că e adevărat. happy
De fiecare dată când vreo fată se lua de Niall şi îi spunea că e urât, ceilalţi 4 făceau tot ce pueau ca să îl apere şi ca să nu pună la suflet cuvintele răutăcioase adresate lui. In plus, avean o poză în calculator cu scris. Şi era ceva de genul:" o dată, nişte fete l-au rugat pe Liam să facă o poză cu ele şi l-au rugat pe Niall să se dea la o parte. Niall s-a at la o parte, dar Liam l-a apucat de glugă şi l-a forţat să rămână.". Şi a mai fost o fază la un concert care a foat prin septembrie la Mtv în care au primit un 'tweet' care era ceva de genul 'cine este cel mai drăguţ din trupă?'. Şi bineînţeles că au arătat cu degetul spre Nial
P.s: ei nu sunt gay, sunt doar foarte buni prieteni. Unele fete se şi pupă şi nu le consideră nimeni lesbi (sau cu s-o scrielaughing )