| LoveBadx a întrebat:

Care este membrul vostru preferat din One Direction? Si de ce va place de el (argumentati ) dau funda...(mie imi place Niall Horan e frumos :* are o voce bestialaa) happy

Răspuns Câştigător
| eprubetă a răspuns:

Şi mie tot de Niall îmi place.
Este atât de drăguţ, are o voce bestială şi de ochii lui nu mai zic.

8 răspunsuri:
| MissDelevingne a răspuns:

Niall,imi place tot la el.
Faptul ca e irish si parul lui si ochii lui si vocea lui si tot. :X

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Păi din spusele mele Niall Horan e prea bestial frate..deci arată bine, bine tipullove struck Şi e aşa simpatic zâmbetul luuui day dreaming

| WorkinForThis a răspuns:

Harry love struck imi place vocea lui, parul lui, ochii lui, buzele lui, imi place EL insusi love struck

| SsEcRetDOLL a răspuns:

Harry... pentru ca are niste ochi superbi, parul e adorabil, cret' si... iubesc vocea luiii! :**

| AndreeaAndre1D a răspuns:

Eu am doi preferati Niall si Zayn
Imi place Zayn find ca e foarte frumos ceea ce pot spune despre toti 5 ador vocea lui..imi place stilul lui, si pur si simplu il plac neconditionat iar Niall e asa mic si dragut...e un scump vocea lui este adorabila este un blondut foarte frumos si mancacios. Funda?

| anasandu a răspuns:

Niall pentru vocea lui
zambetul lui ininte de aparat dentar
ochii lui albastri
rasul lui
swag

| girl5girl a răspuns:

Harry Styles. Este foarte dragut are niste ochi superbi, zambetul lui minunat si are o voce super!

| Laura28 a răspuns:

Liam happy ador vocea lui.
Niall Zayn Harry si Louis sunt superbi!