| RecycleBin a întrebat:

Am avut mai demult un prieten pe hi5(amic si vecin)si dupa un timp l-am eliminat din greseala.acum tot ii dau solicitari de prietenie si el imi da mie de vreo jumatate de an, si tot ne zice ca exista deja eu soliciare intre noi. ce pot sa fac sa il adaug?

3 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Daca iti spune ca exista deja o solicitare de prietenie intre voi, inseamna ca iai trm solicitare o data si nu te mai lasa a 2-a oara.

o sugestie. scrie pe google hi5, apoi pui pe prima ( hi5 | Social Entertainment, adica Divertisment social), si apoi iti apare prima pagina, si in stanga sus la Cereri poate iti apare Solicitari de prietenie ( nr lor ).

sau poat e iti apare la inbox in yahoo mail.

nu stiu, mie asa imi apare dc imi da cineva solicitare de prieteniebig grin

succes! fundA? puppy dog eyes

| NoMusicNoLife a răspuns:

Daca iti spune ca exista deja o solicitare de prietenie intre voi, inseamna ca iai trm solicitare o data si nu te mai lasa a 2-a oara.

o sugestie. scrie pe google hi5, apoi pui pe prima ( hi5 | Social Entertainment, adica Divertisment social), si apoi iti apare prima pagina, si in stanga sus la Cereri poate iti apare Solicitari de prietenie ( nr lor ).

sau poat e iti apare la inbox in yahoo mail.

nu stiu, mie asa imi apare dc imi da cineva solicitare de prieteniebig grin

succes! fundA? puppy dog eyes puppy dog eyes

| jocuri888 a răspuns:

O singura rezolvare incearca sa trimiti problema la un admin de la hi5 cauta un mail de al lor si te rezolva