| Cristian2003 a întrebat:

Am citit intr-un articol ca tibetanii construiesc temple cu ajutorul sunetului, cum se explica asa ceva?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aici este articolul. Daca oamenii de stiinta nu pot explica, cum crezi ca putem explica noi? http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?item=5495&lang=RO

| Cristian2003 explică (pentru darrio2007):

Dar daca am citit deja articolul de ce mil mai arati

| darrio2007 a răspuns (pentru Cristian2003):

Nu stiam ce ai citit tu.Pentru ca sunt mai multe articole.Nu mi-ai raspuns la ce te-am intrebat.

| RAY a răspuns:

Basme cum sa faci asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai citit "Celtii si extraterestrii"? Acolo se explica multe lucruri. Am citit articolul indicat de @darrio2007. Din cit imi dau seama, informatiile sint incomplete (voit sau nu). Cu ajutorul sunetelor la o anumita modulatie, omul poate avea o forta mai mare. Dar numai cei pregatiti pentru asa ceva o pot face. Sunetele folosite gresit pot face rau chiar si celui ce le foloseste.