| Mally_7411 a întrebat:

Am cont pe youtube, dar nu stiu cum sa pun clipurile! Ajutati`ma!
Fundaa:X:X

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

Undeva langa casuta de search trebuie sa scrie UPLOAD cand intri in cont. Apesi acolo, selectezi clipul din calculator si astepti sa se uploadeze. Intre timp poti sa scrii detalii despre el in casutele de dedesubt, sa schimbi titlul. etc. nu e greu! Bafta!

11 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Uite un tutorial dai la minutul 6:20 sec : http://www.videotutorial.ro/? p=3692

| Laura a răspuns:

Scrie acolo mare, frumos, cu albastru...
Upload
b-)

| fif2002 a răspuns:

Cand esti logata in contul tau, sus langa casuta de cautare youtube ai un link "upload" asta te duce pe pagina de upload, de acolo cred ca te descurci.

| UsSerName a răspuns:

Dai la upload, cauti filmu si il incarci.happy

Răspuns utilizator avertizat
| ιηνιη¢ιвℓє a răspuns:

Intri pe youtube pagina principala
si scrie sus upload langa casuta unde cauti o melodie

| Mally_7411 explică:

David, pentru informatia ta, chiar nu stiam, asa ca daca ai chef de glume, glumeste cu altcineva! Hai jeet!
:-l

| PuzzlE a răspuns:

E foarte greu sa dai la upload>browse si sa cauti videoclipu` respectiv, f greu, daca noi asteptam mura in gura nu invatam nimic!

| PuzzlE a răspuns:

Mi-am zis parerea, te-am si ajutat; daca ai chef sa vb cu limbajul tau de mess vb cu prietenii tai, nu ma cunosti ca sa-mi zici mie "jeet".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar langa cautare este Browse apoi Upload dai pe upload si acolo dai upload video atat