| Bulina_4880 a întrebat:

Vreau sa ii i-au prietenei mele cele mai bune un cadou de craciun:X
Dar nu stiu ce sa ii cumparlaughing
Parintii mei nu imi dau bani. pentru astea
Am eu niste economiilaughing
Da nu ft mult...de asta imi este greu ca sa decid ce sa ii i au
Va rog sa ma ajutati
Fundaa:X:X:

6 răspunsuri:
| RMihai a răspuns:

Auzi la cela sa te duci cu breloc sau sireturi la o fata, iti spun eu o floare sau daca ai bani de un buchet face mai mult decat orice lucru scump, gestu conteaza fetelor le plac florile

| xCăpşunici a răspuns:

Depinde.Cati ai, ce suma?
si ea cati ani are?

| OmuVerde a răspuns:

Salut! Poti s-o impresionezi cu un cadou ecologic de la Greenpeace Romania : http://www.greenpeace.org/romania/shop, pixuri din hartie si plastic reciclat (3 lei/buc), semne de carte cu vapoarele Greenpeace (1 leu/buc), tricouri (30 sau 70 de lei), brelocuri (15 lei/buc), sireturi personalizate (5 lei /metrul). Pentru fiecare comanda primesti stickere si calendare de buzunar pe 2011 imprimate pe hartie reciclata.

| xDcreepy a răspuns:

Un parfum si o esarfa.

Răspuns utilizator avertizat
| Dexteo a răspuns:

O pereche de ciorapi big grin va fi amuzant si un gest frumoswinking