| xXxTedyGirlsxXx a întrebat:

Am contul de Google play alu alcuiva cum ma pot dezinstala sa il bag pe al mea?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Introdu-ti aici noile date pe care le vrei.Sa le tii minte pentru inregistrare in contul Google Play:https://accounts.google.com/......ps?/SignUp

| popadrian96 a răspuns:

Da vrei da intri pe telefon, la mine e undenva in stanga ecranului, si ultima de jos, dar ti-as recomanda MagazinPlay, e mult mai bun, sunt mai multe sectiuni, app noi cu bani, app noi gratis, app vechi etc, funda

| xXxTedyGirlsxXx explică (pentru popadrian96):

Da ai dreptate scrie magazin play.dar vreau sa ma dezinstalez urgent. ajuta-ma

| darrio2007 a răspuns (pentru popadrian96):

Magazin Play si Google Play este acelasi lucru, daca nu stiai.S-a schimbat doar denumirea prin actualizare.

| xXxTedyGirlsxXx explică (pentru darrio2007):

Te rog ajuta-ma!

| xXxTedyGirlsxXx explică (pentru darrio2007):

Eu am cont,. vreau sa ma dezinstalez, ca contul pe care sunt acum pe tel e al unui coleg,.si ma freaca sa il scot si nu stiu cum, si dupa il bag pe al meu!

| darrio2007 a răspuns (pentru xXxTedyGirlsxXx):

Ai Google Chrome pe pc? Daca ai cont intra la setari si schimba id si parola contului pe numele tau.

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns (pentru xXxTedyGirlsxXx):

Ti-am zis cum se face mai in sus dar nu vrei sa-mi rasp ca asa e singura modalitate atunci stai cu contul colegului tau

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Ca sa intri pe al tau dai pe google normal unde cauti pe net si sus de tot scrie numele contului si apare si o poza si dai pe ea si scrie deconectati-va si scrii contul tau

Întrebări recente