| misticpower a întrebat:

Am corpul in forma de para si as vrea sa slabesc la fund si coapse...Credeti ca asemenea tip de exercitii vor da rezultate? http://www.youtube.com/watch?v=REY2HPuVHis&feature=relat ed
Se vor subtia coapsele?

1 răspuns:
| Em_4523 a răspuns:

Daca se vor subtia nu se stie sigur. Depinde si de cat de mult te ti de exercitii. Eu una am inceput sa fac si am facut cam o saptamana in fiecare seara, dar dupa, ba eram obosita de la scoala ba nu aveam chef...scuze de genul asta. Eu cred ca daca le faci in fiecare seara si nu "trisezi" exercitiile vor da rezultate!