| anonim_4396 a întrebat:

Am 1, 62 inaltime si 52 kg, de as vrea sa slabesc la partea de jos, ma refer la picioare, coapse, fund. am parantese, am coapsele si fundul mare, as vrea niste exercitii care sa imi modeleze frumos picioarele, nu vreau sa merg la sala, vreau sa fac exercitii acasa sau afara(alergari sau ceva de genul) ce ma sfatuiti sa fac pentru a avea o forma frumoasa a picioarelor. mentionez ca am 16 ani si vreau sa arat bine pana "sa se termine" perioada de dezvoltare, ca sa fiu multumita de corpul meu. Va rog nu imi spuneti, obisnueste-te, sanatoasa sa fii sau altele. stiti cum e "arati bine, te simti bine"( sau invers)hee hee

4 răspunsuri:
| just4fun_8801 a răspuns:

Du-te la sala, ca asa spune toata lumea ca face exercitii acasa, alearga dar pana nu au o persoana langa ei care sa-i traga de manuta nu fac lucrul asta...asa ca mai bine te duci la o sala unde ai un instructor bun.
Felicia a spus ca gasesti tot felul de site-uri cu tipuri de exercitii, eu te avertizez ca o mare parte din aceste exercitii au legatura cu fenomenul cum am eu legatura cu astrnomia.

| felicia_7071 a răspuns:

Iti poti stabili un program de intretinere, cum ar fi:
1.De doua sau trei ori pe saptamana, alergi timp de o ora pe stadion;
2.Pe internet sunt tot felul de site-uri unde poti gasi tipurile de exercitii care te intereseaza.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti poti face si un regim personalizat pe langa cele spuse de felicia si totul va fi okywinking

| Ioana_8202 a răspuns:

Mananci putin si des... fara prea multe calorii si alergi mult... daca ai putea in fiecare seara jumatate d ora fara pauza...succeskiss