| myha54 a întrebat:

Am counter strike trizen edition de ala si cand dau find server sau options sau daca vreau sa ies sa dau quick nu pot pentru ca ma baga pe un server automat fara sa vreau dc si cum scap de aceasta problema?

6 răspunsuri:
| Aly_1795 a răspuns:

Pai este de la redirecte. Trebuie sa reinstalezi cs-ul, dar sa nu mai bagi ip al serverului ala care te baga in el.

Bafta!

| Abracadabra_5265 a răspuns:

Intra pe serveru Blana.Toolz.Ro si gasesti acolo. Mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu cs si intra apesi pe consola si scrii serveru care il vrei. cred ca tio dat redirect pe tine si. din astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu cs. joc dr des si stiu despre ce e vb intri in consola man ca to dat cineva redirect nu e o problema ca dispare. dar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in cstrike/resource o sa gasesti un fisier GameMenu.res, sterge-l si apoi intra in S si iti dispare problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il instalezi din nou