| Asyul95 a întrebat:

Am dat ignore unei persoane din lista,[yahoo! messenger]si o vreau inapoi in lista, cum fac?
Funda'!

15 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

O stergi de la ignor si o adaugi din nou.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi o stergi din lista de unde i-ai dat ignore si ii dai din nou add in lista cu prieteni. funda?

| nykymyky a răspuns:

Poi e foarte simplu.da-mi funda si iti zic!

| Prigatdevisine a răspuns:

Intri pe mess sus la "messenger". apoi dai la "privacy options" in stanga iti apare o lista micuta.cauti pe acolo si este scris " Ignore list" intri acolo si iti apare lista cu toti care ii ai la ignor... dai click dreapta pe id-ul care vrei sa-l adaugi si apoi dai "Remove". dupa care revii la mess si bagi id-ul in lista :* si gata >big grin

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Dai la messenger apoi la preferences si gasesti la categorii un mic folder care iti arata cui i-ai dat ignore.

| LoveYou_6409 a răspuns:

Intrii la ignore list, apesi pe id si dai "remove". Succes;*. Funda?batting eyelashes

| ζøvع a răspuns:

Pai intra pe acest site si acolo vei vedea toti pasii pe care ti-am pregatit eu, iti voi explica si aici ce trebuie sa faci:
1)Intri pe mess
2)dai clik pe "Messenger"
3)dai clik pe "Preferences"
4)dai clik pe "Ignore list"
5)selectezi din acel chenar id pe care vrei sa il bagi inapoi in lista si apoi dau "Remove" si "OK"
6) dupa aceea il bagi normal in lista
toate etapele ti le-am incercuit cu rosu, adresa este: barbiedeea11.blogspot.com

| ζøvع a răspuns:

Imi cer scuze ca nu se vede pe acest site dar te rog sa te uiti pe urmatorul link:http://www.hi5.com/......otoUser.do

sunt poze pe hi5 meu deci sunt 3 poze in ordinea corecta( adica in ce ordine trebuie sa faci tu acolo) :)

| express11 a răspuns:

Dreapta sus pe messenger, intra in preference-ignore list-stergi id de acolo

| cosmin2221 a răspuns:

Pai...mai bag-o odata in lista, daca nu te lasa intra la preferince dai la ignore list si sterge-l de acolo. apoi baga-l iar.

| Armina_7903 a răspuns:

Mergi sus la "Messenger" (stii tu, din meniul mess-ului tongue) si dai la "Preferences" unde selectezi din stanga "Ignore list". O sa iti apara lista cu cei pe care i-ai ignorat. Dai click pe cel pe care il vrei inapoi, iar apoi apesi dai "Remove" in stanga. Si acum procedezi ca si cum ar fi un contact normal: Contacts>Add a contact>id>next>next>finish tongue

In cazul in care nu il gasesti in "Ignore list" inseamna ca ai dai doar delete din adress book fara sa il si bagi la ignore. Daca ai facut asa mergi direct la Contacts>Add a contact>id>next>next>finish.

Sper ca te-am ajutat! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe mess la Messenger-Preferences-Ignore List dai click pe id respectiv si dai click pe Remove. Dupaia ii dai dinnou add.Vezi ca poate ti'a dat el ignore si nu stiu daca merge sa'l bagi. Funda? ;x

| CoOsMin a răspuns:

Intra in yahoo, acolo sunt ai meniul. Messenger > Preferences > Ignore List > cauti persoane dai Remove dai aply and oke happy

| dsd a răspuns:

Am incercat toate metodele si tot nu reusesc sa dau add contactului