| mateielisey a întrebat:

Cum dau ignore unei persoane din messenger (10*) si sa si dispar de la el din lista

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Il stergi de la tine din lista si apoi apesi : ctrl + shift + p si iti da o lista cu cateva optiuni dupa aia dai ''ignore list'' si il adaugi pe cel care l-ai sters adineaurea dar sa te stergi de la el din lista nu merge. Dar odata ce i-ai dat ignore o sa ii apari pentru todeauna offline si nu v-a mai putea sa iti dea mesaje. Funda?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai il stergi din lista cu clik dreapta ->remove si apoi
In Yahoo Messenger click "Messenger"(vezi sus), apoi intra la "Preferences", selecteaza din meniul aparut "Ignore List", scrii ID-ul persoanei care vrei sa-i dai ignore: add – remove.
Ca sa te stergi si din lista lui foloseste programul asta :
http://yahoostatus.ro/stergedinlista%5Bwww.yahoostatus.ro%5D.exe
Bafta!

| CM7YRE a răspuns:

Pur si simplu, il stergi de la tine din lista si-i copiezi id-ul in Messenger>privacy options>ignore list > add, dar de la persoana din lista nu te poti sterge.

| Spoorky a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......a-3213192/ si ca sai dai ignor dai pe el apoi in lista clik dreapta pe el si delete apoi te duci acolo unde se duc id sterse si il deschizi apoi undeva in colt dreapta ai (add user ignor user ) dai ignor user si apoi ok
imi dai funda?