| maria1992 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Cum pot sa reclam pe cineva la Yahoo? Am o fata in lista de messenger care ma face in fel si chip, si nu vreau doar si ii dau ignore. Ma poate ajuta cineva? Multumesc

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Da e foarte bun maria il aveam si eu si merge

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Si ce crezi ca pateste daca o reclami?oh go on
Crezi ca vine Bill Gates si o aresteaza, sau ce?laughing. Da'i ignorewinking

| DeNyyy a răspuns:

Ii zici sa iti dea webu (daca are ) si cand iti apare imaginea ei ii dai raporteaza si nu stiu ce se intampla altceva nu stiu

| asdgfhresry a răspuns:

Dupa ce i-ai dat ignor poti sa pui pe cineva din lista sa o jigneasca, sau sa isi bata joc de ea.

Succeshappy

| PuяpℓeMusic a răspuns:

De ce sa nu-i dai ignore?

| maria1992 explică:

Pentru ce doresc sa o reclam! Ce mi-a spus ea nu e doar de ignore...

| maria1992 explică:

Nuuuoh go on cum sa mi dea webul? Nu mi-l da...nu stiu ce sa fac sa o reclam. Si apropo, oare progamul acela "Deny a Buddy" e bun? Cica te poti sterge cu el din lista cuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt experta in yahoo(treaba ta daca nu ma crezi eu cu asta lucrez) dar in afara de ai da ignore nu poti face nimic, doar sa o spui cuiva...la yahoo nu poti face reclamatii!