| mdia13 a întrebat:

Am de facut o compunere la engleza cu titilul The Rescue(Salvarea). As dori niste idei pentru aceasta compunere.

1 răspuns:
| alliwtsa a răspuns:

Ai putea scrie ca vara trecuta ai fost la ferma bunicii talelaughing de pe langa londra, acolo ai cunoscut un grup de adolescenti cu care ti-ai petrecut timpul si intr-o seara, cand va intorceati de la club sau piscina... ceva de genu asta unul din pretenii tai s-a aruncat intr-un lac si t-ai dus sa-l salvezi(descrii sentimenetele pe care le-ai simtit atunci)cam aiurea...dar sper ca te-am ajutat. fundita?:X