| alecsasweet a întrebat:

Am de facut la engleza o compunere despre asteptarile mele de la ora de engleza. Am idei, dar inceputul e mai greu. Nu stiu cum sa formulez introducerea, cum sa incep? Idei? Dau funda :**

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

"Chiar dacă probabil nu sunt atentă mereu la ore sau nu învăţ cel mai bine din clasă, uneori consider că s-ar putea mai bine. Îmi place ora de engleză în general, dar mi-aş dori uneori să putem fi mai activi sau profesorul să aibă o abordare diferită". bla bla, continui tu laughing